Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,52 zł , zmiana od tamtej pory: -27,13%

Powierzchnie biurowe

Zgłoś do moderatora
No dobra to ile mamy tych powierzchni biurowych 27 tys m2 ktoś tak pisał nie chce mi się liczyć . Ile w Warszawie średnio za mieszkanie jakoś 13 tys razy 27 tys ? Ile to wychodzi ? https://www.prawo.pl/biznes/zmiana-powierzchni-handlowych-i-biurowych-w-mieszkalne-projekt-ustawy,516571.html. Jak by nie było pisane pod nas

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
CELTIC 12,30% 5,48 2023-09-21 17:00:00