a ja wam powiem, ze jestem w wieku takim, ze pamietam Brutala i nawet kiedys go mialem. nie jest taki kulawy jak niektorzy mysla, a wtedy gdy nie bylo diorów itp byl królem. jestem przekonany, ze jak sie pojawi wiele osob kupi go z sentymentu to po pierwsze, a po drugie jak pisalem niezle pachnie :)