Panowie...szkoda Adameczka bo on cierpliwy nie jest. Pozostaje ustawić się w spokoju po 11 50 na jego akcje i tyle. Potem będzie się zastanawiał co zrobił zle bo inna spolke na gorce kupi. Dla niecierpliwych polecam medytację...a dla kompulsywnych dobrego psychiatrę. Kazdy widzi ze Q3 bardzo dobry raport - tylko po co kupować po 13 jak mozna nizej od rozczarowanych?