Cena stoi od roku ta sama a ja w jednej spółce z całym kapitałem. Muszę porozdzielać na kilka spółek bo mam większa możliwość manewrowania kapitałem. Cały rok i jeszcze nie wyszedłem na plusa. Oczywiście mogłem ale nie sprzedałem na wzrostach tylko trzymałem. Raz tu już byłem - 60% do tyłu ale trzymałem i wzrosło że byłem na plusie ale sprzedałem (PKC) i z + zrobił mi się -.
Uczę się grac więc popełniłem dużo błędów...a największy że w jedną spółkę dałem cały kapitał. Już trochę sprzedałem na stracie i mam dwie spółki i czekam na wzrost i sprzedam bo chce kupić inne żeby nie mieć wszystko w jednym....)