Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: potrzebna wrozka

Zgłoś do moderatora
Kopenhaga, co się tak irytujesz, skoro jestes tylko Obserwatorem ?
Do tej pory czerpałeś energię z krytyki JRW i jego świty, teraz ten Pan już sie pozbył Igroupa, więc powiedz - po kiego tu wciąż siedzisz i w dodatku się tak oburzasz ?
Teraz będziesz wypisywac złośliwości w kierunku wszystkich, którzy nadal wierzą w IGR ?
Tak Ci ciężko zaakceptowac, że ktoś może tu coś zarobic ?
A marzyc o wartościach kursu chyba sobie można czy to też Ci sprawia przykrośc ?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,47% 0,43 2021-05-04 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.