Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: potrzebna wrozka

Zgłoś do moderatora
Osobiście podchodziłam do kwestii wróżki bardzo sceptycznie. Okazało się jednak, że część z nich ma wyższe wykształcenie i naprawdę potrafi pomóc. Poprzez poszukiwania znalazłam Emilię Angel, która obok wykształcenia ezoterycznego, ma także wykształcenie wyższe w dziedzinach psychologii.

Jakbyś potrzebowałą porady to serdecznie Ci ją polecam! Wiele z jej porad okazało się prawdziwych i pomocnych. Tu masz link do jej bloga:
angelemilia.blogspot.com/

Wystarczy napisać e-mail i dogadać się. Ceny są naprawdę niskie, zazwyczaj 5 zł za pytanie i wróżbę!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WINVEST 0,47% 0,43 2021-05-04 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.