Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,95 zł , zmiana od tamtej pory: -66,18%

Re: Potencjał ...

Zgłoś do moderatora
Obecnie nie ma takiej spółki na giełdzie jeżeli chodzi o rynek gamingowy. Żadna z obecnych spółek nie robi gry, która faktycznie ma szansę się wybić i osiągnąć jakieś sensowne poziomy sprzedaży. Parę spółek jest w miarę bezpieczna i bez problemu będzie można tam zarobić 2-3x, ale poziomy pokroju 20-30 to można wsadzić między bajki ;)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLYSLASH 12,89% 4,38 2023-01-27 16:11:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.