Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,00 zł , zmiana od tamtej pory: -66,31%

Potencjał wzrostu na poziomie kilku tyś % w perspektywie kilku miesięcy.

Zgłoś do moderatora
Potencjał wzrostu na poziomie kilku tysięcy procent w perspektywie kilku miesięcy. Już jeden dobrze sprzedany tytuł może sprawić, że do rachunku każdego z nas będzie można dopisać dodatkowe zero. Polyslash tworzy kilka takich gier, lecz narazie jest to jedynie pieśń przyszłości. W chwili obecnej trwa kupowanie plotek. Pytanie czy uda się sprzedać fakty dużo drożej pozostawiam każdemu z Was z osobna do odpowiedzi.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
POLYSLASH 12,89% 4,38 2023-01-27 16:30:42