Dnia 2026-03-07 o godz. 09:51 ~arskiozan napisał(a):
> Szanowni ,żarty dobre , ale będą jeszcze lepsze jak spowodują konkretne działania. Z wielkim trudem ,pokonując niechęć do decydentów w Orlenie ,proponuje kilka akcji propagandowych. Każdy mniejszościowy powinien zrozumieć zawiłość sytuacji
> polityczno - biznesowych tych ludzi. Organizujemy akcje w obronie Irka. Na samochodach wywieszamy hasła:
> Nie kompromituj Irka - Nie tankuj na Orlenie. Kto nie zatankuje nie będzie Irka atakował i oskarżał.
> Może być. .Irku musisz. Niech Irek przejmie ewakuacje tych z terenów wojennych i stanie na czele niemieckiego SAFE
> więcej paliwożernych silników -większa marża na paliwach .itp .Może być hasło z pogróżka dla przeciwników:
> Nic nam nie wychodzi , ale my wam pokażemy . lub skrótowo ... Jakość kosztuje!, Nie bądż dzbanem - nie tankuj do pełna itp.
Raczej prezes na emeryturę niech młodym da szansę