Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  25,60 zł , zmiana od tamtej pory: 45,31%

Re: porażka

Zgłoś do moderatora
No ciekawi mnie co tam wykręcili w Q4 i jak to całościowo wygląda. Presja na koszty jest cały czas i odbija się w wynikach.

Co do komunikacji i błędu w terminie. Nie dziwię się. Nie widać żeby giełda to było dla nich coś ważnego. Czekam na jakieś plany. Przy tym akcjonariacie i po tylu latach oczekuję prędzej zdjęcia z NC niż przejścia na GPW.

Większe obroty ma stragan z jajkami.
  • porażka Autor: ~Henio
  • Re: porażka Autor: ~Ja
  • Re: porażka Autor: ~JaJanek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NETWISE -1,59% 37,20 2023-02-07 11:57:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.