Dzień Dobry Panie Swiss,
Pana wpis do dobry prognostyk. Tak tak, znamy się już długie lata, co najmniej od kilkunastu złotych :). W międzyczasie zdążyłem zrobić 70% na BRASTERZE. Tak, jestem 10% w plecy po ostatnim odkupie. Tak, dziś dokupiłem 700 sztuk.
Do usłyszenia Panie Swiss za miesiąc.
Pozdrawiam,