Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: 41,20%

Re: Poniżej 28 nikt nie chce oddać.

Zgłoś do moderatora
To nie jest zła spółka .. moim zdaniem tylko szkoda "mrozić" kasę w niej teraz. Z dużym prawdopodobieństwem za te same jak nie mniejsze pieniądze da się wejść po wakacjach...

A na razie można pospekulować na Kruku albo zaryzykować w Quercus'a czy Medical'a... Nawet chyba krótko okresowo Enea czy Energa da lepszy profit.

Reasumując - na długi horyzont (18-24 miesiące) to fajna spółka, na krótko do 6-10 miesięcy - są potencjalnie lepsze....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,99% 40,10 2021-01-20 11:42:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.