Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: 41,20%

Re: Poniżej 28 nikt nie chce oddać.

Zgłoś do moderatora
Maju 2020 ....

na razie muszą mieć gdzie sprzedawać (a rynek Włoski, teraz Niemiecki w zastoju), muszą mieć rentowność z nowej fabryki - a teraz śmiem wątpić czy wychodzą in plus. ... zatem raczej 12 miesięcy bujania między 22-32PLN czeka nas ....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FORTE -0,99% 40,10 2021-01-20 11:42:06
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.