Dnia 2022-01-25 o godz. 21:11 ~qwerty napisał(a):
> Znaczy tylko tyle że kolejny grubas się ustawił z koszykiem i zbiera.
> > Nie zdziwię się jak na początku przyszłego tygodnia będzie kolejna sztuczna podbitka bez infa a po południu gruby będzie ubierał ulicę po 0,30 albo i nawet wyżej. Kolejne kółeczko się szykuje, wiadomo kto zarobi...
> na pewno nie tacy wiszący na hakach jak ~Blizniakplwl, ~Who, ~re czy ~Jasiu
J/W
Obstawiam w poniedziałek nagły niewyjaśniony wystrzał do 0,3+ a od 13:00 - 14:00 rozpocznie się ubieranie ulicy...
Oczywiście wszystko to bez jakiegokolwiek ESPI :-)
W piątek powrót w okolice 0,25