Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: PONAR - PLANY JUPITERA ???

Zgłoś do moderatora
zanim napiszesz - poczytaj!
ponar w firmę w USA wpierd... 50 baniek, a okazało się że jest ona warta okrągłe 0
w tej sprawie jest już postępowanie prokuratorskie
rezerwy są zawiązane na wartość spółek notowanych! - to nie jest zaniżanie majątku a rzeczywista strata! Kupowali relpol i fam po cenach z kosmosu. Tu również nie ma na co liczyć (co najwyżej, że zawiążą kolejne rezerwy).
Wymiana energopolu na ponar z jakubasem to chyba najgłupszy z pomysłów na biznes w historii jupka (a konkurencja w zakresie skali głupoty w jupku - duuuuuża)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JUPITER 0,00% 0,35 2015-04-09 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.