Ten Justyn to taki koleś który straszy którzy uważają że może być wyżej. Musisz sobie uświadomić że to jest giełda i każdy ma swoje marzenia.
KNF zajmuje się osobami które kontroluje a ne kolesiami którzy coś piszą.
Czyli w skrócie nie strasz bo się pos..asz
Miłych wzrostów na poly.