Taki pewny jesteś? To pewnie też masz świadomość, że pisząc takie rzeczy będzie można cię pozwać za podawanie błędnych informacji jeśli w tym roku walor jednak nie będzie latał po 20 zł?
Bo wystarczy że ktoś kto zakupi akcje i potem powie że dokonał decyzji o zakupie na podstawie twojej wypowiedzi, w której informujesz o gwarantowanym poziomie 20 zł w tym roku. Jeśli będzie niezadowolony ze swojej inwestycji i wskaże cię za winnego bo podałeś nieprawdziwe informacje to będziesz w czarnej d....
Narażasz się na bardzo poważne konsekwencje prawne pisząc takie rzeczy, ogarnij się trochę i pomyśl zanim coś napiszesz.