Dnia 2020-05-18 o godz. 13:46 ~Dpo napisał(a):
> Nie ma co popadać w skrajności bo do końca dnia mnóstwo czasu i różnie moze się skończyć, ale....może jest jednak coś co trzyma kurs. Może to być szybkie info o debiucie Ovid (kto wie moze nawet dziś), a może dofinansowanie wcale nie tak daleko. Tylko żeby się nie okazało jak w tym powiedzeniu...jeśli siadasz do stołu z kartami i nie wiesz kto jest leszczem do ogrania tzn że ty nim jesteś :)
No i przecież zostały jeszcze ewentualne umowy w Rumunii i Brazylii. Nie sa to jakieś pewnie mega karty w rozgrywce, ale po ich zgraniu na pewno może to być moment w którym można wstać od stołu i odejść z jakimś zyskiem