Dnia 2016-05-27 o godz. 09:45 ~radca napisał(a):
> Żeby emisja się powiodła, cena rynkowa musi być znacznie powyżej. Inaczej może nie być chętnych na zakup po 10gr. I Grubasy o tym wiedzą, dlatego będzie pompa
Wystarczy że w okolice 15gr wróci i znajdą się chętni na emisję a drobni po dniu ustalenia PP zaczną sprzedawać to co mają z zachowaniem PP które wykorzystają na kupno akcji po 10gr i ktoś zbierze bez wysiłku papier.