Jeśli ktoś widzi potencjał w spółce i uważa wycenę za atrakcyjną to w zakupach raczej nie ogranicza się do kont Ike, ikze. Po prostu spółka powoli odbija, wraca nadzieja i kurs będzie rosnąć. Oby nie było ponownego zonka z opóźnieniem czy innymi trudnościami, bo wtedy odwrót od spółki będzie jeszcze większy niż w grudniu. Nie ma miejsca na błędy.