Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,88 zł , zmiana od tamtej pory: -7,43%

Re: Pomału do przodu

Zgłoś do moderatora
Czyli 300mln + w 2qw a co ważniejsze , okazuje się ze wojnw cenowa można włożyć między bajki, Iliad z Orange tak jak we Francji pod rękę podnieśli ceny do 5x drożyny niż w PL. Ale w pl analitycy uznali ze będzie wojna cenowa, bo Iliad jak 10lat temu wchodził do FR i miał 0% udziału w rynku to walczył ceną. Przyszli tu podnieść ceny i wziąć marżę, bo maja układ z Orange, dlatego tak drogo zapłacili

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 2,71% 6,36 2022-05-24 17:01:32
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.