Dnia 2024-10-22 o godz. 10:15 ~27272 napisał(a):
> O tym że Twój argument o Cronosie jest niepoparty żadnymi faktami. Bloober ma dodatkowy kredyt zaufania, pokazał że potrafi zrobić dobrą grę AAA i teraz wszystko zawiśnie na tym czy potrafią sami ułożyć dobrze narrację w nowym IP.
Jak to nie. Nawet po tym krótkim gameplay Widac ze to jest korytarzówka jak Observer, LoF i Medium . A jak te gry sie spzredały w SEFLF PUBLISHINGU nie trudno jest znaleźć. I to jest konkretny argument.
jesli chcesz czekać jauz na same Fakty proszę bardzo , wielu na 11 bit też czekało na FAKTY FP2, ignorowali liczne sygnały o tym ze FP2 moze byc wielkim zawodem growym . To czekanie na Fakty kosztowało ich spadkiem kursu a samego 11 bit spadkiem kapitalizacji o 1 MLD PLN.
To co widziałem w gameplay mówi mi ze to jest typowa gra BLOa tych juz kilka wypuscił - Pzrecież celowo umiescili ten gameplay w Pierwszym filmiku trailerowym, żeby pokazać czym ma być CRONOS. No tym czym ich wczesniejsze gry wąsko korytarzowa gra poteżnie ograniczająca swobodę grania , przemieszczania sie , exploracji przez gracza -- TEN( oraz screeny na steamie ) gameplay to dobitnie pokazuje . :) .
I teraz najważniejsze - MOIM zdaniem własnie dlatego TTWO zrezygnował z tego projektu( bo cornos jest do bólu BLOBEROWY jak jego wczensijsze gry ) . Nie chciał ASYGNOWAC swoją marką CORNOSA , a babieno póki co nie znalażł innych chetnych , wiec jak w przypadku LoF , Observera i Medium , sam bedzie sie bujał z CRONOSEM w selfpublishingu i to bynajmniej ne dlatego ze czuje hajs , tylko że tego co miał stracił , a innych chętnych nie znalazł I SIĘ TEMU NIE DZIWIĘ .