Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,12 zł , zmiana od tamtej pory: -3,78%

Re: Pojawił się raport

Zgłoś do moderatora
czyli jest tak Prezes kupuje coś tam. Ktoś i mam pewną osobe na mysli sprzedaje. Po taiej cenie tylko albo Zemsta lub celowe działania ?
spolka ciekawa lecz na gwp jej nie idzie. Jak sie skonczy ? kto wygra tą rozgrywkę ?
  • Pojawił się raport Autor: ~Krysia
  • Re: Pojawił się raport Autor: ~pk

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
I2DEV 0,94% 10,70 2021-10-18 12:19:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.