Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,43 zł , zmiana od tamtej pory: 308,85%

Re: Podwójne dno - i co dalej z UCG?

Zgłoś do moderatora
Najlepszą radą jest nie radzić. W sprawach inwestycyjnych trzeba, choć to trudno, kierować się chłodną kalkulacją i umieć na wykresie odczytać emocje: strach i chciwość. To bardzo trudna sztuka, której ciągle się uczę z różnym skutkiem. Ja kupiłem po 12,30. Nie wiem co będzie dalej ale moim zdaniem jest już w miarę ubite dno. W przypadku wzrostów mamy do pokonania opór na poziomie 13,01. Wsparcie 12,43 w przypadku testu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -0,20% 50,82 2021-12-03 11:12:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.