Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  14,89 zł , zmiana od tamtej pory: 255,00%

Re: Podwójne dno - i co dalej z UCG?

Zgłoś do moderatora
Ciekawe jak by to wyglądało pod względem technicznym gdyby jeszcze raz spadło w okolice 12 zł. Byłoby to potrójne dno. Nie wiem dokładnie jak będzie wyglądała cena po czwartym maja bo wtedy ma być dzień przydziału dywidendy i ciekaw jestem czy odetną od ceny dywidendę,czy to jakoś inaczej będzie wyglądało.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNICREDIT -1,71% 52,86 2021-10-19 16:49:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.