Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,14%

Re: PODSUMOWANIE PO WYNIKACH

Zgłoś do moderatora
Obawiam się, że kurs Pekabexu w najbliższym miesiącu może Ciebie kusić do powrotu. Masz rację, jestem tutaj na longa, o ile nie wydarzy się coś co spowoduje potrzebę wycofania kapitału z konta maklerskiego. Pbx to bezwzględnie top w moim portfelu, dlatego śledzę większość ruchów spółki pod kątem raportów, a czasem też wywiadów, nie mam scricte wiedzy giełdowej, ale lokaty bankowe rok temu nie oferowały nic. Prefabrykacja ma bardzo dobre perspektywy, ale z tego co widzę to firm o podobnym (bądź cząstkowym) profilu jest coraz więcej. Zobaczymy, obawiam się że zyski o których piszesz Atak pojawią się dopiero w lipcu, bo q4 będzie lepszy i odrobi straty z dzisiejszego raportu q3, raport roczny zmrozi nastroje i dopiero q1 i q2 pozwolą odzyskać wiarę w sensowną spółkę. No i dywidenda, która będzie pewnie na poziomie 25 grosików (ale Pekabex wypłaca rokrocznie od powrotu na GPW). Ja na longa zapraszam, kółka kręcić tutaj trudno, albo ryzykownie. Spółka malo popularna, na forum porządek i brak nadmiernej ilości spamu. Tylko chętnych do rozmowy mało. Kojarzę Atak i Bs. Pozdrawiam

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX -1,52% 12,95 2022-05-20 17:00:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.