Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,00 zł , zmiana od tamtej pory: -41,14%

Re: PODSUMOWANIE PO WYNIKACH

Zgłoś do moderatora
Masz tutaj najbardziej merytoryczne wpisy. Wiedziałaś, że po zawirowaniach cenowych surowców wyniki za q3 mogą być pod dużym znakiem zapytania. Jeżeli jesteś na longterm to się nie przejmuj. Ja po wynikach kwartalnych przy różnych spółkach za dużo straciłem, nawet jak były więcej niż zadowalające. Ja miałem wątpliwości, sprzedałem przed wynikami i poczekam teraz jak kurs się ustabilizuje. Teraz mam spokojną noc i nie martwię się że ktoś jutro zrobi zrzut..

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PEKABEX -1,52% 12,95 2022-05-20 17:00:13
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.