Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,15 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Re: Podobno słynny "Obserwator" utopił tu 100 tysięcy ...

Zgłoś do moderatora
Znam prawdziwego ObserwatoRa i faktycznie polecał kiedyś GNB jak
Banki szły do góry bodajże poprzednie wakacje przy 16gr i można było przytulić ponad 300% i pisał aby wywalać po 55 bo coś mu tam nie pasowało kurs chyba doszedł do 60 paru gr ale decyzja wyglądał słusznie wg mojego a potem się pod niego podszywano.

Jego perełka jest niewątpliwie GreenX na której liczby na kilka tysięcy % i może mieć racje poczytajcie sobie

https://files.fm/f/seqmkxez5

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GETINOBLE -0,94% 0,15 2022-09-29 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.