Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,19 zł , zmiana od tamtej pory: 18,90%

Re: Podniesienie ceny w wezwainu do 8.99 - wartość godziwa

Zgłoś do moderatora
Zarząd już raz się wypowiedzial o wartości godziwej: 9.02-10.12

https://m.bankier.pl/wiadomosc/W-opinii-zarzadu-Capital-Park-cena-zaoferowana-w-wezwaniu-nie-odpowiada-wartosci-godziwej-7688155.html

Także skoro sam zarząd twierdzi 9-10 zl wynosi wartość godziwa, to czekamy na odpowiednie poziomy:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CPGROUP 2,22% 7,36 2020-01-24 11:09:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.