Dnia 2019-03-08 o godz. 11:44 ~Rer napisał(a):
> Samo nie pojedzie geniuszu. Jak chcesz up to sam kup za 3.5 3.6 :D ta spekule hazardowa :) :)
To tak nie dział.....
kupuje taniej by sprzedać drożej.. gruby jest od brania wyżej i sprzedawania w dołkach nie my leszcze, nas na to nie stać i nas regulaminy żadne nie zobowiązują do walenia i brania PKC :) . Ktoś wywala po 3,18 to trzeba brać, nawet jak weźmiesz tylko 10 tys. i sprzedaż po 3,25 jak przed chwilą było masz 600 zł na rękę, Kto Ci tyle da w 30 min. Na spadkach kółka mniejsze więc nie wolno narzekać że za mało tylko brać ile daje rynek