Forum Jak grać na giełdzie? +Dodaj wątek

Re: Podatek 19%

Zgłoś do moderatora
nic nie odciąga, sam płacisz od zysku....nie bądź leniem i poszukaj, w internetach jest mnóstwo na ten temat
  • Podatek 19% Autor: ~Jajo
  • Re: Podatek 19% Autor: ~qwe
  • Re: Podatek 19% Autor: tobik69