Rynek jest ślepy i głuchy, szczególnie na GPW. Nie zdziwi mnie jeśli po sesji pojawi się jakieś info o wezwaniu po 16 złotych. Ci co mają dojścia do informacji zapakują się dzisiaj poniżej 9.00 i mają 90% zysku. Tak się zarabia na bananie!!!!!! Hahaha