Ja zarabiam na polskiej giełdzie. Inwestuję w społki o których dowiaduję się pozytywnych informacji. Pozytywne to takie, że na przykład firma XYZ otwiera nową siedzibę we Francji, albo fabrykę rozbudowuje. Później czytam o firmie kiedy powstała, ile zatrudnia osób, kto jest prezesem. Żeby wiedzieć czy to nie jest kombinacja jakaś. Później ryzykuje i kupuję akcje za pośrednictwem banku. i tyle. Inwestuję na giełdzie już od 8 lat. na początku popełniałem błędy ale teraz już jest nieźle. gram długoterminowo, na krótko zjadły mnie nerwy, nie opłaca się zdrowia tracić, chyba że masz silne nerwy. poczytaj kto to był warren buffett, a może już wiesz. warto przeczytać jego główne przemyślenia na temat giełdy, Giełda to nie wykresy matematyczne tylko ludzkie emocje. Kupuj gdy leje się krew. Pozdrawiam i życzę trafnych inwestycji !