Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,70 zł , zmiana od tamtej pory: 291,76%

Re: Po wyrównaniu kolejne wzrosty. zapraszamy

Zgłoś do moderatora
Myślę że ktoś zapomniał o tym tropie. Smutne że nawet nikomu się tutaj nie chce spekulować. Jest wiele spółek przecenionych tak jak swd i z lepszymi wynikami. Ciekawe kiedy te widły i odcięcie z poprzedniego postu. Wybaczcie ale trzymałem to 10 lat i kosztowało mnie 50k PLN pozbycie się tych akcji aż w końcu dzięki Wam to pogoniłem. Nie trakcie cierpliwości Młode Wilki. Mi starczyło jej na 10 lat i trzymam za Was kciuki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SWISSMED 5,71% 6,66 2019-11-15 17:02:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.