Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  11,30 zł , zmiana od tamtej pory: 6,19%

Re: po ptokach

Zgłoś do moderatora
,,Zjawisko fotowoltaiczne (efekt fotowoltaiczny) – zjawisko fizyczne polegające na powstaniu siły elektromotorycznej w ciele stałym pod wpływem promieniowania świetlnego."

W artykule piszą tylko tyle, że można ulepszyć efekt fotowoltaiczny poprzez zastosowanie wielu warstw. Normalnie odkrycie roku xD. Co druga firma próbuje tak działać. Moc takich panelów w rzeczywistości pewnie nie pobija nawet tych tradycyjnych, nie wspominając już o problematycznej i kosztownej produkcji.

A tak btw. to dzięki Panu Ptok przypomniało mi się to, że Saule może wdrożyć ten sam pomysł, tylko z tą różnicą, że skutecznie i na przemysłową skalę. Myślę, że w swoim laboratorium testują już perowskitowe panele warstwowe na różne długości światła. Co sądzicie 30% efektywności jest możliwe?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG -0,83% 12,00 2021-10-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.