Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,10 zł , zmiana od tamtej pory: 0,83%

Re: po ptokach

Zgłoś do moderatora
Ale wiesz że oni to wymyślili w warunkach laboratoryjnych? Teraz są tam gdzie saule było w 2015. I czy to przypadkiem nie będzie droga zabawka? Tzn ok, wolałbym mieć na dachu jeden panel 1000 razy mocniejszy niż 10-15 paneli zwykłych, ale oni nie zaczną tego produkować przez najbliższe parę lat, o ile uda im się to w ogóle skomercializować. Takich pomysłów było mnustwo, Saule wyróżnia się na tle wielu innych laboratoriów tym, że im się udało z tego laboratorium wyjść. Poza tym jak Budgie słusznie zauważył, to się nie zagina. Czyli zwykły panel, tyle że cieńszy i wydajniejszy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BLUMERANG 2,95% 12,20 2021-10-22 11:31:28
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.