ja mam peceta za 40 zł dużo - kupowany w 2005-2006
mam też po 17 gr (tj 17 zł z 2007 ) ... troche
średnio na dzień dzisiejszy mam po ok 6 zł
odpuściłem , już się nie wkurzam ... jestem tylko pionkiem w grze dużych graczy
licze że jak przystało na koniec hossy wkońcu i to sięgnie cen zbliżonych z końca hossy ostatniej