Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  141,50 zł , zmiana od tamtej pory: 75,97%

Re: Po co Cracovia?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-09-11 o godz. 19:39 ~Adiq napisał(a):
> Cracovia dla Comarchu jest tym czym Polska Press dla Orlenu.Totalny bezsens.

Bo Filipiak ma fantazję + jet + drogie auta - akcjonariusze to tylko dodatek za 1,5 zł dywidendy (w ostatnich 2 latach 4 zL) i przede wszystkim wielomilionowe wynagrodzenie.TAKI NASZ WIELKI PAN.
  • Po co Cracovia? Autor: ~Adiq
  • Re: Po co Cracovia? Autor: ~abc

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
COMARCH 0,40% 249,00 2024-02-27 17:00:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.