Nawet jeżeli podpiszą, dodruk jest raczej nieunikniony. Obawiam się że upfront będzie dużo niższy od średniej z ostatnich trzech lat, a być może będzie jednym z najniższych wogóle (dotyczącym degraderów). Mówimy oczywiście o tym i przyszłym roku i o CT-02.