Tam było napisane że nie reklamowali CFD. CFD, rozumiecie różnicę? Między nie reklamowaniem CFD a nie reklamowaniem firmy w ogóle? a w Hiszpanii sie reklamowali ostro, między innymi z ich powodu wybrali akurat Casillasa na ambasadora. Mam nadzieje ze kolejne 10 procent w dol wytrzesie z akcjonariatu takich inwestorow co nawet prostego komunikatu nie ogarniaja