Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,11 zł , zmiana od tamtej pory: -46,85%
Bardzo fajnie. Wracamy do dobrych czasów w spółce i mówię o TRR bo tej z płocka zależnej nie znam. Jeżeli im tak dalej będzie szło to może się podzielą zyskiem chociaż to teraz nie w modzie hehehe. Ciekawe czy na przyszły rok coś jeszcze mają czy dopiero będą zdobywali ( Może ktoś dobrze poinformowany coś sypnie??). Przydałoby się coś jeszcze fajnego ogłosić. Ale na tą chwilkę podoba mi się bardzo.
  • Plus Autor: ~Taktak
  • Re: Plus Autor: ~VIPTIP
  • Re: Plus Autor: ~-owiec

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TERMOREX -1,67% 0,59 2023-03-23 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.