Forum Forex +Dodaj wątek
na eurusd zakladam jazde w kierunku przynajmniej 1,1140-50,
zas samo otwarcie to fakt może byc luka (czy jak kto woli - sprzedaz dolca za euro po lepszej cenie by grający na lewarze skapitulowali odspredajac euro) w strone nawet 1,10 (1,97?), choć teraz siedzi na wsparciu na 1,1030 ale tym bardziej by szybciej to zamknąć i z wiekszym impetem ruszyc na w/w,
ogólnie też zażegnanie chaosu w Turcji może przełożyć się na pozytywna reakcję na nastroje na zachodnioeuropejskich indexach

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/turkey-coup-live-updates-explosion-8431256