Ja wczoraj zakończyłem transfer z Playway (w którym zostawiłem jeszcze mały pakiecik) do CFG. Moim zdaniem już jest dobry czas na taki ruch. Największego pakietu z Forka jeszcze nie ruszam, ale w przyszłości nie wykluczam takiej opcji, bo jak w końcu CFG ruszy, to porządnie i na dłuższy okres.