Ja bym dodał jeszcze ECC, bardzo mocno spadła po przełożeniu premiery Drift ale przesłanki na wzrosty min na 3 zł są i do bardzo duze: nowy duży wydawca, 5 mil dofinansowania, UFS na mobilki , dalsza monetaryzacja CSM mobilnego i na Switch. i najważniejsze Drift z ogromną wishlista. Jest jeszce Sonka, która ma ładne zyski ale tam obawiam się puszczenia lock upow a wtedy taki Qubic który ma masę akcji zaleje rynek akcjami.