Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,40 zł , zmiana od tamtej pory: 155,00%

Re: PLAN emisji

Zgłoś do moderatora
Dnia 2016-10-12 o godz. 18:32 ~pk napisał(a):
> skąd to wiesz?

A co nie czytasz komunikatów Dera 10.10.2016 opylił 15 tys akcji po 0,48-0,50 groszy za akcję
Kupowali po 126 po 500 akcji aby później opylić większy pakiet
Dera nawet popełnił oświadczenie że nie będzie wiecej zbywał akcji przez 12 miesięcy ba nawet jest gotów kupić w kolejnej emisji.
Więc moja odpowiedź jest prosta Dera i Wożniak naganiają na zwyżki by jako udziałowcy D24 sprzedać Ci miliony akcji w kolejnej emisji a Ty nawet nie zauważysz " jak to się mogło stać"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DRFINANCE 2,62% 1,02 2022-05-26 14:22:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.