Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: 11,54%

Re: Płace w ZUK Stąporków

Zgłoś do moderatora
Dnia 2023-11-24 o godz. 18:43 ~obserwator-1 napisał(a):
> Jesteśmy w "sądnym okresie" dla kursu ZUK, który udało mi się wskazać. Można oczekiwać znacznych obrotów ( w skali ZUK) zakończonych mocnym wybiciem... Po tak długim ruchu spadkowym najbardziej prawdopodobny jest mocny ruch w górę, ale to powinien być ruch złożony. Zdrową podstawą do ewentualnego mocniejszego odbicia byłby lekko spadkowy zwężający się kanał złożony z kilku ruchów w obu kierunkach. Powodzenia.

A możesz jaśniej?
może jakiś link, ewentualnie jakiś scrin na poparcie wywodów gdzie wskazałeś i co ujrzałeś?
Może pokarzesz ten kanał zwężający i złożony z kilku ruchów w obu kierunkach. Powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
STAPORKOW 0,00% 3,19 2024-02-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.