coś ci się pomyliło Yalcin piszesz, że to cwaniak ? NIE BŁĄD to nie cwaniak ALE OSZUST !
Jeśli sprzedał akcje które były zabezpieczeniem obligacji bez wiedzy obligatariuszy to podchodzi to pod ukrywanie majątku a wiec są na to paragrafy. Pytanie kim są obligatariusze i jakie kroki poczynią. Może obligatariuszami są słupy MINOX i po prostu sztuczkami przejmują sobie tanie akcje Któż to wie ?
niestety na rynku NC nic mnie nie zdziwi...KNF to ślepa kura i GPW patrzy tylko na pieniądze od emitentów i biur maklerskich za obrót. dla nich im więcej śmieci tym lepiej