Każdy ma swoją strategie, szacun. Prawda jest to co mówisz, skakanie ze spółki na spółkę. Bo np, dziś jedna wybiła, za tydz inna bo jest jakies info. Uważam, a jestem na metę o tym przekonany ze na spółce warto ustawic się wcześniej, takie smart money :)))), tylko weź tu traf. Ale zmierzam do tego ze jeśli się spółkę przerobiło to dajny jej szanse, nie tak ze po 3miesiacach już zmiana, zaraz znowu zmiana. Podam przykład ze swojego portfela, mam Handlowy kupowany przed podwyżkami st proc, nasłuchałem się dookoła ze nigdy nie przebije 50ziko, itd itp. Dajmy spółce szanse, ma rosnąć powoli. XTB oczywiscie mam i akumuluje, widziałeś Bambi jak PLUS500 wabi, czy pozyskiwał klientow do siebie? Zdziwisz się jeszcze jaki potencjał przed nami, mogę odszukać ten link i Ci podesłać. Pozdr