miałem to szczęście że kupowałem od Ciebie po 53 a sprzedawałem po 62.
Recesja ropa będzie spadać orlen jeszcze będzie po 35 wtedy się kupi.
XTB nie ruszam bo tutaj dywidenda pewna i spółka ma przed soba rozwój 4-5-10x a nie max 2x jak w Orlenie
a i że Państwowa to to papier tylko kupić - sprzedać
bo zadanie główne zarządu to wydoić ile wlezie
a w XTB mają cele pomysły i strategię.
tyle w temacie :)