Spokojnie. Tez jestem zapakowany po uszy na 3,35 i to na 100 k akcji ale jakoś nie mam obaw. To prawda w tym roku raczej będzie wahanie kursem w ok. 2,3 - 2,9 ale w perspektywie 2-3 lat kurs wróci w rozsądne okolice 4,5-5 zł ... jednak na > 6 jak bywał to raczej bym nie liczył .......